Perły Kameralistyki Polskiej

kogutki

Jesienne wieczory najlepiej spędza się pod kocem z kubkiem gorącego kakao. Pro Musica Mundi proponuje tym razem odmienne rozwiązanie.

28 października w Londynie odbędzie się koncert w ramach projektu Perły kameralistyki polskiej.  Zakłada on przedstawienie londyńskim (i nie tylko) melomanom, w czasie sprawowania przez Polskę prezydencji w Radzie Unii Europejskiej, utworów kameralnych kompozytorów polskich w wykonaniu artystów rozpoznawanych i uznanych na międzynarodowych scenach. Zapraszamy serdecznie!

Więcej…
 
Aci, Galatea & Polifemo
haendel

6 października w kościele św. Katarzyny odbędzie się koncert Aci, Galatea & Polifemo. Światowej sławy artyści wystąpią pod batutą niemieckiego dyrygenta, Petera Neumanna. Zapraszamy na noc mitologicznych opowieści zanurzonych w porywającej muzyce Georga Friedricha Händel'a, w której komizm miesza się z tragizmem, a emocje nie stygną nawet na chwilę!

 

Więcej…
 
Emil Mangelsdorff Quartet

emStowarzyszenie Artystyczne Pro Musica Mundi, MSITJ manggha oraz Instytut Goethego w Krakowie zapraszają na koncert ledendy niemieckiego jazzu - Emila Mangelsdorffa z polskimi gośćmi.

 

 

 

Więcej…
 
Kwietniowy koncert chóru Kantorei Sankt Barbara

W niedzielę 3 kwietnia o godz. 18.00 w Kościele św. Piotra i Pawła odbędzie się Msza Święta o kanonizację Sługi Bożego Jana Pawła II. W programie Psalm Dixit Dominus Georga Friedricha Haendl’a w wykonaniu Akademickiego Chóru Politechniki Lubelskiej, Chóru Kantorei Sankt Barbara oraz Orkiestry L’Estate Armonico. Mszę celebrował będzie Arcybiskup Metropolita Krakowski Kardynał Stanisław Dziwisz.

                                                                                                                  więcej informacji...

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»