Kantorei Sankt Barbara - Modlitwa na zakończenie dnia, czyli Noc Sakralna w bazylice oo. Dominikanów
chór kantorei14/15/16 sierpnia to noce, podczas których bez żadnych ograniczeń będzie można zwiedzać kościoły, bazyliki, sanktuaria, klasztory i opactwa (również te niedostępne na codzień) na terenie całego Krakowa.

Z tej okazji Stowarzyszenie Pro Musica Mundi ma przyjemność zaprosić Państwa na koncert chóru Kantorei Sankt Barbara oraz orkiestry L'Estate Armonico wraz ze znanymi i lubianymi solistami, który odbędzie się 15 sierpnia w bazylice oo. Dominikanów o godzinie 22:30.

 

 

WSTĘP WOLNY!

 

Więcej…
 
Multimedialne Koncerty Edukacyjne dla Dzieci

Magia w muzyce oraz Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy to propozycje koncertów edukacyjnych dla dzieci, na które w listopadzie i grudniu br. zapraszamy do Wrocławia, Rzeszowa i Tarnowa.

Więcej…
 
Chopin 3 Kolory - Tango
Za nami już 2 z 3 kolorów. Wiosną 2010 (kwiecień) podróżowaliśmy w towarzystwie Marii Pomianowskiej i jej etnicznego zespołu po bezkresnych równinach Dalekiego Wschodu, prezentując słuchaczom chopinowskie motywy w stylu etno. Późnym latem (wrzesień) zaprezentowaliśmy Chopina w jazzowych aranżacjach wybitnego polskiego pianisty, od lat mieszkającego w Kanadzie – Janka Jarczyka. Nadszedł czas na wielki finał. Chopin & Piazzolla  - trzeci i ostatni z tegorocznych kolorów.
Więcej…
 
4. Festiwal Muzyki Filmowej

Stowarzyszenie Pro Musica Mundi już po raz czwarty ma przyjemność zaprosić Państwa na Festiwal Muzyki Filmowej, który odbędzie się w dniach 19-22 maja w hali ocynowni ArcelorMittal Poland. Chór Pro Musica Mundi wraz z Sinfoniettą Cracovią wystąpią tym razem pod dyrekcją, odwiedzającego po raz pierwszy Polskę, Joe Hisaishi'ego. Zaprezentowana zostanie muzyka do takich arcydzieł, jak Spirited Away, Ruchomy Zamek Hauru, Księżniczka Mononoke, Laputa - podniebny zamek, czy Nausicaä z Doliny Wiatru.

Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»