Jazzujemy z Fryderykiem
Trwa Rok Chopinowski. W każdym zakątku Polski zza rogu wystaje szalona czupryna naszego genialnego romantyka. Filharmonie wiodą prym z klasycznych przedstawieniach dzieł mistrza, zapraszając do nich najwybitniejszych pianistów  z całego świata. A my, postanowiliśmy pobawić się z Chopinem i jego muzyką. Tym razem, na jazzowo...
Więcej…
 
"Tango del Angel" - zdjęcia z koncertu

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu "Tango del Angel", który odbył się w kościele OO. Dominikanów 15 sierpnia br. w ramach Nocy "Cracovia Sacra".

 

 

Więcej…
 
Noc Cracovia Sacra - Tango del Angel

Projekt Tango del Angel, biorący swą nazwę od jednego z utworów Astora Piazzolli, jest pomyślany jako widowisko łączące muzykę z grą świateł. Jego prapremiera odbyła się w 2008 roku w Krakowie podczas Nuevo Mundo Festival i została uznana za jeden z najciekawszych projektów tego festiwalu. Tango del Angel to mistyczna wizja utworów Astora Piazzolli w opracowaniu na bandoneon i kwintet smyczkowy.

Więcej…
 
3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, 20-22 maja 2010
Tan Dun w niezwykłym duecie z Leszkiem Możdżerem, monumentalny koncert złożony z największych przebojów muzycznych Shigeru Umebayashiego, twórcy muzyki do takich filmów jak Cesarzowa, Dom latających sztyletów i Spragnieni miłości i wreszcie Howard Shore w roli gościa specjalnego projekcji trzeciej części trylogii Władca Pierścieni - od 20 maja zapraszamy na 3. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Nie zabraknie spotkań w Akademii Festiwalowej w Rynku Głównym oraz specjalnego przeglądu filmowego w Kinie Pod Baranami. Sponsorem Strategicznym Festiwalu jest Tauron Polska Energia. Kreację reklamową festiwalu przygotowała agencja Grey – uznawana za jedną z najbardziej renomowanych agencji reklamowych w Polsce.
Więcej…
 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»