Fotorelacja z koncertu arirang-Quintett

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu arirang-Quintett, niemieckiego kwintetu dętego specjalizującego się wykonawstwie muzyki współczesnej. Koncert odbył się 13 marca w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej manggha.

Więcej…
 
Warsztaty muzyki współczesnej

Muzycy arirang-Quintett poprowadzą warsztaty wykonawstwa i interpretacji muzyki współczesnej, które odbędą się w Akademii Muzycznej w Krakowie.

Więcej…
 
Koncert arirang-Quintett

Projekt 'Polska i Niemcy współcześnie w muzyce' zrodził się z chęci promowania wybitnych zespołów z Polski i Niemiec, zajmujących się muzyką współczesną. Na marcowy koncert w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej manggha został zaproszony arirang-Quintett z Berlina.

Więcej…
 
Inauguracja Roku Chopinowskiego w Krakowie

28 lutego 2010 roku, w przeddzień dwusetnej rocznicy urodzin Fryderyka Chopina, uroczystą mszą świętą w Królewskiej Katedrze na Wawelu zainaugurowane zostaną obchody Roku Chopinowskiego w Krakowie. Po południu tego samego dnia w Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego odbędzie się koncert chopinowski w wykonaniu współracującego ze Stowarzyszeniem Pro Musica Mundi światowej sławy pianisty Kevina Kennera i zespołu Ensemble XIX. Więcej informacji dotyczących wydarzeń inauguracyjnych znaleźć można na stronie www.capellacracoviensis.pl.

 
«PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie»